23. LISTOPADA 2015.
OŠ VIKTOR CAR EMIN, DONJI ANDRIJEVCI - ZAMOLBA ZA POMOĆ

Poštovani/-a, ovim putem želimo Vas zamoliti za malu pomoć.

Naša Škola je ušla u završni, treći krug, nagradnog natječaja Hrvatskog telekoma „Zajedno smo jači“, gdje je u konkurenciji 350 projekata pristiglih na natječaj, ostala među 8 projekata u kategoriji edukacija i digitalizacija. Na nagradni natječaj smo se prijavili s projektom „Nemoj mi se rugati“. U prilici smo osvojiti visoke novčane nagrade, koje se dodjeljuju za  prva četiri mjesta, i to, 90 000, 70 000, 50 000 ili 30 000 kuna, a osvajaju ih oni koji prikupe najviše glasova. Glasovanje je moguće jedino putem interneta. Možete nam pomoći i Vi koji nemate Internet, tako da ćete pozvati svoju rodbinu i prijatelje da glasaju za naš projekt, jer u glasanju mogu sudjelovati svi stanovnici Republike Hrvatske. Sam proces glasanja traje 1 minutu. Eventualna sredstva koja bi dobili projektom uložili bi u nabavku informatičke opreme, te bi na taj način pokušali dodatno osuvremeniti nastavu i osigurati bolje uvjete za rad učitelja i učenika u školi (nabava dodatnih računala za korištenje E-Dnevnika, nabava novih računala za  knjižnicu te informatičku učionicu.

Sve obavijesti se nalaze na web/facebook stranici naše Škole,  gdje se nalaze linkovi na kojima je potrebno obaviti 

glasanje

.  Uz to napominjemo da je glas potrebno potvrditi klikom na obavijest koju ćete dobiti putem e- maila.

LINK:

http://www.zajednosmojaci.hr/projekti_2015/2/nemoj_mi_se_rugati-58/Ako imate dvije e-mail adrese, glasovanje možete obaviti još jednom putem mobitela (smartphone), jer oni imaju druge IP-adrese. Pozovite i druge da se uključe. Hvala Vam unaprijed na Vašem vremenu i  pružanju pomoći!

Učenici i djelatnici OŠ „Viktor Car Emin“, Donji Andrijevci